JHT-LCSM2DX-2M – LC/UPC-LC/UPC SINGLE MODE DUPLEX პაჩკორდი, 2 მეტრი

პროდუქტის კოდი:60497

7.32

არ არის მარაგში

4People watching this product now!
დამატებითი ინფორმაცია
ბრენდები

კატეგორია

CAT6

სპილენძის შემცველობა

CU (100%)

გარსი

PE

კვეთის ზომა

0.57

სრული აღწერა

2 მეტრი სიგრძის Single Mode დუპლექს ტიპის LC/UPC-LC/UPC პაჩკორდი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Single Mode (G.652D)
  • თავაკი: LC/UPC-LC/UPC
  • თავაკის ტიპი: დუპლექსი
  • გარსი: PVC – 3მმ
  • სიგრძე: 2 მეტრი